Extra maatregelen in verband met hitte

0

Op ons Sportpark Heidepark wordt morgen het Catering & Partyservice Raymond de Haan Jeugdtoernooi afgewerkt. Volgens de weersvoorspellingen wordt het een warme en zonovergoten dag met temperaturen om en nabij de 30 graden. Ondanks dit warme weer gaat het toernooi gewoon door.

Om de kans op problemen te beperken, nemen wij tijdens het toernooi extra ‘verkoelende’ maatregelen. Zo worden er voor de voetballers extra water- en ranja-punten gerealiseerd om het vochtgehalte op peil te houden. Daarnaast worden er parasols geplaatst, zodat deelnemers en bezoekers ook even af kunnen koelen in de schaduw.

Natuurlijk kunt u als ouder/verzorger ook het één en ander doen om uw kind te beschermen tegen de hitte. Geef hem/haar wat extra drinken mee en smeer uw zoon/dochter voorafgaand aan het toernooi goed in met zonnebrandcrème.

De vooruitzichten zijn goed, dus laten we er met zijn allen een mooie dag van maken!

Geef een reactie

*