Speelschema Jan Hagedoorn

0

Het speelschema voor de Jan Hagedoorn Memorial is bekend. In verband met de wedstrijd van het tweede elftal op ons sportpark, hebben we de loting dit jaar vooraf gedaan. Hierdoor hoeven niet alle teams al zo vroeg aanwezig te zijn bij de voetbal. Wel verzoeken wij iedereen om uiterlijk een kwartier voor aanvang van de eerste wedstrijd van zijn/haar team aanwezig te zijn. 

De wedstrijden zelf duren dit jaar twintig minuten. Er wordt gespeeld op de velden 2 en 3. We werken dit jaar opnieuw met een blinde stand. Deze wordt voorafgaand aan de wedstrijden ingevuld. Na afloop van de wedstrijd van het eerste elftal worden de werkelijke uitslag en blinde uitslag verkondigd in de kantine. Tevens wordt hier de winnaar van de Jan Hagedoorn Memorial bekendgemaakt.

Door een tekort aan scheidsrechters moeten sommige teams ook zelf fluiten bij een wedstrijd. 

Geef een reactie

*