Laatste kans: stem op de Speler van het Jaar

0

Evenals voorgaande jaren wordt ook dit jaar weer de verkiezing ‘Speler van het Jaar’ gehouden. Via onze website kunt u de spelers van het eerste elftal beoordelen met een cijfer op basis van het voetbalseizoen 2018/2019. Degene met het hoogste gemiddelde wordt vervolgens uitgeroepen tot ‘Speler van het Jaar’.

Stemmen is mogelijk tot en met vrijdag 31 mei en kan via de banner aan de rechterkant op deze website. De winnaar van de verkiezing wordt tijdens de jaarlijkse Jan Hagedoorn Memorial (zondag 2 juni) bekendgemaakt in de voetbalkantine. Hij ontvangt de Lenferink-trofee.

Mensen die hun stem uitbrengen, verzoeken wij om de gevraagde gegevens in te vullen. Alleen compleet ingevulde formulieren worden meegenomen in de einduitslag. Formulieren die niet serieus ingevuld worden, tellen eveneens niet mee voor de einduitslag.

Geef een reactie

*