Vacatures

0

Het seizoen 2018 – 2019 nadert zijn einde. Er hebben reeds meerdere gesprekken plaatsgevonden en we zijn erg blij te horen dat veel mensen die actief zijn binnen onze vereniging dit met plezier voortzetten. Uiteraard stoppen er ook mensen, waarvoor alle begrip. Uiteraard veel dank voor de inzet de afgelopen jaren. Aangezien er mensen stoppen, zijn wij voor komend seizoen op zoek naar enthousiaste trainers, coördinatoren, teammanagers, grensrechters etc. Voorop staat: we zijn altijd op zoek naar mensen die deze club verder willen helpen, op welk vlak dan ook.

Functies met vergoeding

– Trainer JO17-1
– Hoofd Opleidingen (functie omschrijving klik hier)

Solliciteren kan door motivatie en CV te mailen naar technischecommissie@vvlemelerveld.nl t.a.v. Leon Cents

Vrijwillige functies

– Commissielid dames & meisjes voetbal
– Commissielid senioren
– Coördinator JO17
– Teammanager MO17-1
– Teammanager JO19-1 (duo functie)
– Grensrechter JO19-1
– Grensrechter JO17-1

Lijkt het je wat om je als vrijwilliger in te zetten voor onze vereniging? Of wil je meer informatie over één van de bovenstaande functies? Uiteraard gaan we graag met je in gesprek. Contact opnemen betreffende bovenstaande kan met Leon Cents via technischecommissie@vvlemelerveld.nl.

Geef een reactie

*