VV Lemelerveld

Gebruik kleedkamers en velden

0

Het seizoen 2019-2020 staat voor de meeste teams op het punt van beginnen en is voor enkele teams al zelfs begonnen. Het eerste en tweede elftal hebben al weer een aantal trainingssessies er op zitten.

In de zomerperiode is door een aantal bedrijven en de onderhoudsploeg druk gewerkt aan de renovatie van de kleedkamers. Alle kleedkamers zijn hierbij aangepakt en hebben een behoorlijk frisse uitstraling gekregen. Hulde daarvoor! De laatste puntjes moeten nog worden afgewerkt de komende periode. Van 5 t/m 19 augustus kan voor trainingen alleen nog gebruik gemaakt worden van kleedkamers 13 en 14. Alle andere kleedkamers gaan open op 20 augustus. Uitwijken naar kleedkamers in de spelzaal is een optie.

Trainingen kunnen alleen nog plaats vinden op het kunstgrasveld. Het wetraveld is tot nader order nog gesloten. We wachten op groen licht van de gemeente over het gebruik van het wetraveld. Dit zelfde geldt voor de wedstrijdvelden.

Geef een reactie

*