Richard Smit jaar langer bij VV Lemelerveld

0

Richard Smit en VV Lemelerveld gaan een jaar langer met elkaar door. De trainer uit Heino is momenteel bezig aan zijn vierde seizoen bij onze vereniging en plakt hier dus nog minimaal een jaar aan vast.

Met Smit heeft Lemelerveld een trainer in huis die prima bij onze vereniging en de spelersgroep past. Wij hebben er dan ook alle vertrouwen in dat we de succesvolle samenwerking met de trainer verder uit kunnen bouwen.

Smit is sinds het seizoen 2016/2017 hoofdtrainer van Lemelerveld, nadat hij in het seizoen ervoor al als assistent-trainer van Edwin Duim fungeerde. In zijn eerste seizoen als hoofdtrainer loodste hij onze hoofdmacht direct naar de titel in de derde klasse. Momenteel presteert ons eerste elftal uitstekend in de tweede klasse K (noord). Lemelerveld staat ongeslagen bovenaan en verzekerde zich recent van de eerste periodetitel

Geef een reactie

*